RYBÁŘSKÝ PROVOZ

Vybavení pro chov ryb

Co všechno pro Vás dokážeme z plastů vyrobit? 

Vše kromě ryb...

Díky našim dlouholetým zkušenostem v chovu ryb pro Vás vyrábíme funkční, profesionální a vysoce kvalitní produkty. Zabýváme se především výrobou různých odchovných nádrží, žlabů, přepravních beden, manipulačního nářadí a nádobí, a spoustu dalšího. Je možné dodání výrobků ve standartních rozměrech nebo dle a Vámi zadaných parametrů.

Odchovné nádrže


Kruhové nádrže vyrábíme v několika rozměrech od objemu 300 litrů až po 4 000 litrů. Nádrže jsou samonosné a mají spádované dno směrem ke středu pro snadné odkalovaní. Odtok je zabezpečen středovým válcem s nerezovým sítem dle odchovávaného druhu a velikosti ryby. 

Odchovné žlaby vyrábíme ve standardizovaném rozměru 3700x600x800mm o objemu 1 350 litrů. Žlaby mají spádované dno směrem k výpusti pro snadné odkalování. Výpust je proti úniku ryb jištěna nerezovým sítem.

Přepravní bedny na ryby

Přepravní bedny na převoz ryb vyrábíme ve třech základních rozměrech. Jedná se o bednu o objemu 500L pro přepravu ryb na vleku do celkové hmotnosti 750kg, o bednu pro pickup 1000l a o bednu pro nákladní automobily o objemu 1500ltr. Pochopitelně Vám bedny zhotovíme dle Vámi zadaných rozměrů a parametrů. Bedny je možné dodat také kompletní včetně uchycení kyslíkové lahve, kyslíkových rozvodů, průtokoměrů a rozptylovačů kyslíku.

Při konstrukci přepravních beden vždy vyhovíme konkrétním požadavkům zákazníků.

Drobné vybavení

Rückl - Vackovy líhňařské aparáty slouží pro inkubaci jiker především lososovitých ale i dalších ryb. Skládají se z vaničky a líhňařské vložky s nerezovým sítem. Možnost skládání do kaskády.  Celkový rozměr aparátu je 580x520x170mm.

V rámci zakázkové výroby jsme schopni zhotovit na základě zadaných rozměrů téměř vše. Na základě konzultace budou zvoleny správné materiály a technologie výroby. Nejčastěji se jedná o haltýře, různé manipulační nářadí, kádě, vaničky, nádrže na vodu, bazénové a jezírkové filtrace, pracovní pulty, stoly a spoustu dalšího.

Kuchací pulty                              Přepravní dvojbedna na vlek

Kuchací pulty na ryby ve standardizovaném rozměru 500x100x110mm případně dle zákazníkem zadaných rozměrů

Další z našich výrobků. Přepravní dvojbedna o objemu 2000-3000l s kotvením, boxem pro 1-3 kyslíkové lahve, průtokoměry pro regulaci nasycení vody kyslíkem, a vysoce výkonné a přitom úsporné difuzní laserem perforované rozptylovací hadice. Bedna určená pro 2,5-3,5t bržděný vlek. Nerez ocelové komponenty a spojovací materiály.

Příslušenství

Ceník výrobků - NA VYŽÁDÁNÍ

Zpravidla vždy se jedná o zakázkovou výrobu, proto nám prosím napište požadavek mailem, nebo nám zavolejte, poté Vám zašleme kalkulaci konkrétního výrobku.Profesionální oxygenační rošty slouží pro velice účinné sycení vody plynným kyslíkem. Jedná se o laserem perforované vysokotlaké hadice zakomponované do setu jehož rozměr si určí zákazník. Rošty jsou vhodné především pro přepravní bedny, odchovné nádrže a podobná zařízení.